J&T

Společně můžeme dokázat velké věci!

Hledáme a nacházíme příležitosti tam, kde je jiní nevidí. V Čechách a na Slovensku jsme nastartovali dluhopisový trh, učíme lidi investovat. Pomáháme velkým i začínajícím firmám růst a uspět. Jdeme vlastní cestou a máme odvahu dělat věci jinak. Hledáme k sobě další lidi, jako jsme my.

Buďte sami sebou.
Ukažte, co ve vás je.

Před pětadvaceti lety založili J&T dva spolužáci z bratislavské ekonomky. Ivan Jakabovič a Patrik Tkáč. I v týmu o pár lidech dokázali velké věci. Jejich byznys model dával smysl, nebáli se konkurovat těm největším na trhu. Dnes je nás téměř tisíc. Naši původní DNA jsme si ale dokázali uchovat. Panuje u nás přátelštější a uvolněnější atmosféra než v jiných bankách a korporacích, jsme k sobě otevření. Víme, co děláme, proč to děláme a čeho chceme dosáhnout.

Osobní vztahy za férový přístup

U nás nikdy nebudete pořadové číslo. Kolegové i šéfové s vámi budou jednat neformálně, bez falešné profesionální masky. V J&T si nikdo na nic nehraje.

Volnost pro zodpovědné

Nebudeme vás svazovat konvencemi, předsudky ani zbytečnou byrokracií. Nikdo vám nebude stát za zády a říkat, jak máte otrocky svou práci dělat.

Příležitosti pro ty, co se nebojí

Nečekejte kariérní řády, nebudeme za vás plánovat budoucnost. Podáme vám pomocnou ruku. Nakonec je to ale na vás.

Na čem stojí náš úspěch

Odvaha

Nebojíme se dělat věci jinak než všichni ostatní, balancovat na hraně, objevovat nové výzvy.

Mít odvahu neznamená gamblovat, tedy pouštět se do neopodstatněného rizika, ale hledat, nacházet a proměňovat příležitosti tam, kde je jiní nevidí. Díky odvaze každého z nás přinášíme klientům více a máme navrch před konkurencí.

Partnerství

Věříme v osobní vztahy, spolupráci, vzájemnou důvěru a sdílení myšlenek i bohatství.

Zájem o ty druhé, snaha pochopit jejich záměry, potřeby a touhy, učení se jeden od druhého, hledání individuálních řešení. To je základ dlouhodobých vztahů J&T s klienty i klíč k úspěšné spolupráci nás všech, kteří jsme součástí.

Náročnost

Chceme překonávat očekávání druhých i sami sebe. Nespokojíme se s málem.

Pohybujeme se ve světě úspěšných lidí, kteří jsou nároční na sebe i na své okolí. Průměrnost nám není vlastní. S ní bychom nedokázali uspět ani přežít. Chceme víc. Být stále lepší, úspěšnější, bohatší. To je povinnost i privilegium každého z nás.

Naše velká J&T rodina

Privátní a investiční bankovnictví, obchodování s cennými papíry, energetika, reality, hotely, obchod s vínem. Česko, Slovensko, Rusko, Chorvatsko. To jsou oblasti byznysu a země, ve kterých působíme.