Už první rok je pro nováčka jako výtah do nejvyšších pater byznysu

V květnu ještě na přednášce a po letních prázdninách už u jednoho stolu se špičkami českého byznysu. I to se dozvíte, když se dáte do řeči s našimi zaměstnanci na téma začátků v J&T. Rychlost učení je u nás individuální, sázíme však na pár věcí, které tomu napomáhají.

  1. Ve firmě pracují chytří a zkušení lidé, kterým nováček denně kouká přes rameno. Vidí, jak pracují, nad čím uvažují nebo podle čeho se rozhodují. A když má jakékoliv nejasnosti, stačí položit otázku a kolegyně nebo kolega se mu věnují.

  2. Nečekáme, až dozraje čas. Rádi lidem svěřujeme úkoly, které jsou složité, ale o to víc nováčky posouvají. Příprava je důležitá a rozhodně ji nepodceňujeme, ale nejvíc se člověk naučí v praxi – při jednáních, vedení projektů nebo koordinaci spolupráce napříč týmy.

  3. Naši klienti jsou nároční lidé a očekávají nadstandardní služby. Jsou na ně ostatně zvyklí z běžného života. Díky tomu musíme být neustále ve střehu, znát kontext, používat netradiční úhel pohledu nebo hledat cesty, ačkoliv terén nevypadá průchozí. Jsme nároční na sebe i ostatní a tento přístup se proplétá celou J&T od boardu až po asistenty. Nováček si u nás takový mindset brzy osvojí.

  4. Máme propracované vzdělávání, které u nás vedou ti nejpovolanější odborníci. A zároveň dáváme prostor, aby si každý zaměstnanec našel vlastní cestu. Prakticky to znamená, že pokud si najdete kurz, mentoring, konferenci nebo třeba letní školu, která vás profesně a lidsky posune, J&T udělá všechno pro to, abyste se takovému vzdělávání mohli naplno věnovat.

Nikoho netlačíme do situací, ve kterých mu není příjemně

Každý zaměstnanec se pravidelně setkává se svým manažerem. Právě při schůzkách 1:1 může upravit svou pracovní náplň, probrat nápady nebo upravit systém vzdělávání. Během prvního půl roku se při neformální schůzce potká i s CEO firmy, který si rád vyslechne feedback, zjistí, co člověka na J&T nejvíc baví nebo kde bychom se měli zlepšit.

Vždy ale ctíme jedno důležité firemní pravidlo: Každý člověk je individualita a zaslouží si přístup na míru. Proto nováčky netlačíme do situací, ve kterých jim není komfortně. Člověk u nás roste rychlostí, která mu vyhovuje.

Ať už máte na srdci cokoliv. Posloucháme

Promluvme si o vašich snech, zkušenostech, J&T nebo praktických věcech ohledně možné spolupráce.

FORMULÁŘ