Znalosti & opravdové zkušenosti

Osobní potenciál představuje jednu z hlavních komponent bohatství člověka. Investujte do něj již při studiu. Propojte své teoretické znalosti s praktickými zkušenostmi ze světa financí a businessu. Traineeship je ideálním startem vaší kariérní cesty. A investicí s dobrým výnosem.

Přihlásit se

01.

TRAINEESHIP
pro ty, kteří si chtějí správně vybrat

Roční program při škole pro studenty, které zajímá svět investic. Pod vedením zkušených mentorů si vyzkoušíte práci v různých týmech, poznáte jejich agendu, inspirativní kolegy. Uděláte si obrázek o tom, co vám sedí nejvíc. Pracovní program je nastavený tak, abyste při troše úsilí zvládli i své studium. Na vlastní kůži poznáte pět týmů. A třeba v některém z nich zakotvíte.

Přihlásit se
 

02.

Proč právě J&T?

V centru dění

V centru dění

K projektům a obchodům se dostanete opravdu blízko. Poznáte, jak se posuzují nápady, byznysové záměry, jak se rozhodují a realizují velké investice.

Ve světě úspěšných

Ve světě úspěšných

Setkáte se s odborníky, inspirativními vizionáři a podnikateli. Poznáte, jak tito lidé uvažují, jak se chovají, co jim pomáhá dosahovat úspěchu.

Neformálně

Neformálně

Stanete se součástí neformálního prostředí, ve kterém si nikdo na nic nehraje, kde se fandí ambicím, úspěch oslavuje a pomocná ruka je samozřejmostí.

03.

Jak to vidí naše mladá krev?

„Dělám práci, která mě baví a naplňuje. To je základ.

„Dělám práci, která mě baví a naplňuje. To je základ."

Na traineeship jsem se přihlásila, abych zjistila, jak moc mě bude svět financí bavit. A našla jsem se ve Workout. Je to nesmírně pestrá práce, spolupracuji s různými týmy, potkávám spoustu fajn lidí. Mimochodem, úroveň mezilidských vztahů je jednou z věcí, které na mě v J&T udělaly největší dojem.

Lucie Němečková

Workout Specialistka

„Cením si možnosti učit se od těch nejlepších v oboru.“

„Cením si možnosti učit se od těch nejlepších v oboru.“

Vždycky mě zajímal svět investic a díky traineeshipu v J&T jsem se do něj mohl naplno ponořit a najít si tu svou parketu. Spolupracovat s profíky, být u toho, jak se o obchodních případech baví, to je zkušenost, kterou vám škola nedá. Když se pak naskytla možnost nastoupit do J&T Arch Investments, neváhal jsem.

Le Anh Truong

Junior Analytik

„Pro mě byl traineeship skvělou školou a výtahem ke kariéře.“

„Pro mě byl traineeship skvělou školou a výtahem ke kariéře.“

Jako trainee jsem si vyzkoušel práci v různých týmech a nejvíc mě zaujal svět úvěrů. Následně jsem dostal možnost se tomuto oboru věnovat naplno. Dnes se podílím na těch nejvýznamnějších úvěrových obchodech v zemi, poznávám lídry českého byznysu i jejich podniky.

Oskar Gablík

Junior Bankovní poradce

05.

Nebojte se zeptat. Na cokoliv.

Možná se se chcete na řadu věcí zeptat, ujasnit si některé praktické aspekty naší spolupráce. Neváhejte se nám ozvat. Rádi vás poznáme.