SPECIALISTA IT GOVERNANCE

Odbor: Administrativa Lokalita: Praha

Baví vás IT procesy, předpisy, kontrolní mechanismy a rád je nastavujete? Hledáme do teamu Governance kolegu / kolegyni na pozici Specialista IS/IT oddělení Governance

více

ÚVĚROVÝ SPECIALISTA

Odbor: Administrativa Lokalita: Praha

J&T banka hledá do svého týmu Administrace aktivních obchodů nového kolegu / kolegyni na pozici Úvěrový specialista.

více

ACCOUNT MANAGER - leasing IT projektů

Odbor: Bankovnictví a finanční služby Lokalita: Praha

Do našeho týmu J&T Leasingové společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Account Managera pro oblast informačních technologií. Úspěšný kandidát bude mít na starosti oblast financování investic do IT, bude vytvářet dlouhodobé vztahy s partnery a klienty, rozvíjet obchod a hledat nové příležitosti pro financování.

více

PROCUREMENT SPECIALIST

Odbor: Bankovnictví a finanční služby Lokalita: Praha

Do týmu Controllingu v rámci J&T Services hledáme na nově vytvořenou pozici Procurement specialisty šikovného kandidáta se zkušenostmi s řízením dodavatelských nebo odběratelských vztahů a vyjednáváním.

více

SW TESTER

Odbor: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů Lokalita: Praha

Do malého týmu SW testingu v J&T hledáme zkušeného a nadšeného testera.

více

KLIENTSKÝ PORADCE - PRAHA nebo OSTRAVA

Odbor: Bankovnictví a finanční služby Lokalita: Ostrava

Staňte se součástí týmu, který pečuje o klienty J&T Banky v segmentu Clear Deal a stará se o rozvoj tohoto klientského kmene. Pro naši pražskou centrálu, případně na pobočku v Ostravě hledáme nového pro-klientsky založeného kolegu/kolegyni s výbornými komunikačními schopnostmi na pozici Klientský poradce.

více

SPECIALISTA PODPORY OBCHODNÍCH PARTNERŮ

Odbor: Administrativa Lokalita: Praha

J&T Banka hledá nového kolegu/kolegyni do týmu podpory externího prodeje. Především hledáme komunikativního a pečlivého týmového hráče, který má přehled o bankovních a investičních produktech.

více

ZAVOLEJME SI, POTKEJME SE

Nevybrali jste si z volných pozic? Zajímá vás cokoliv o J&T, našich týmech, práci u nás? Dejte nám kontakt, napište vzkaz, pošlete CV. Je to na vás. My se vám ozveme.

Formulář