PÉČE O ZDRAVÍ

Jako investiční expert víme, že nejdůležitější je investice do svého zdraví.

1

PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY

Zdraví je jen jedno, péči o něj tedy nepodceňujeme. Předcházet chorobám i těm vážnějším se dá díky pravidelným preventivním prohlídkám. Nepodceňujeme je, nepodceňujte je ani vy!.

2

OČKOVÁNÍ

Včasné očkování dokáže předejít mnoha nepříjemným chorobám. Využijte zvýhodněných cen vybraných očkovacích vakcín (chřipka, klíšťová encefalitida, žloutenka A i B), které nabízí klinika Zámeček Malvazinky.

3

DNY ZDRAVÍ

Každý čtvrtrok dva dny plné odborníků a konzultací z různých oblastí – výživa, dermatologie, předcházení stresu, líčení a barevná typologie atd. Stačí si jen rezervovat své místo.

4

ONKOPREVENT

Základem úspěšné léčby onkologických onemocnění je pravidlo, že čím dříve se na zdravotní problémy přijde, tím větší je šance dané onemocnění vyléčit. Z tohoto důvodu vám nabízíme preventivní onkologickou prohlídku ONKOPREVENT, při které absolvujete základní screening pro vyloučení nejčastějších interních či onkologických problémů. Program je zaměřen na prevenci zhoubných nádorů u osob, které nemají žádné příznaky, ale mají zájem včas zachytit případné onkologické onemocnění.

Interní školitelé
Monika Kurucová
Monika Kurucová
Organizace školení se zaměřením na finanční myšlení
Jakub Hanus
Jakub Hanus
Organizace školení se zaměřením na soft skills